Візит міністра закордонних справ Литви до України

Дводенний робочий візит пана міністра закордонних справ Литовської Республіки🇱🇹 до України 🇺🇦
23-24 лютого 2021 року міністр закордонних справ Литовської Республіки пан Габріелюс Ландсбергіс із робочим візитом відвідав Україну.
У перший день свого візиту міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс зустрівся із міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.
Під час зустрічі міністрів закордонних справ Литви та України обговорювалися питання двосторонніх відносин, агресія Росії проти України, ситуація в Сакартвело (Грузії), Росії і Білорусі, а також підготовка до конференції по реформам в Україні.
Під час цієї зустрічі також обговорювалися питання боротьби з дезінформацією, ініціативи спільної історичної пам’яті та подальшої співпраці у форматі Люблінського трикутника.
Обговорюючи питання COVID-19, Литва висловила Україні розуміння про недостатню кількість вакцин, що надходить до України. Литва разом з 12 іншими міністрами закордонних справ ЄС звернулася до Європейської комісії з проханням створити механізм, який допоміг би забезпечити Східних партнерів вакциною, а також ініціювала і запропонувала допомогу Україні, як тільки у Литви з’явиться можливість і готовність поділитися вакцинами.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *