Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки до Одеси

🇱🇹 🇺🇦
17 вересня до Одеси із робочим візитом завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки пан Вальдемарас Сарапінас.
У межах робочого візиту пан Посол зустрівся із Головою Одеської обласної державної адміністрації паном Сергієм Гриневецьким.
З боку Одеської області під час зустрічі також були присутні перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації пан Борис Волошенков, директор департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської обласної державної адміністрації пан Роман Григоришин, а також радник першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації пан Артур Бредньов.
З боку Литовської Республіки були присутні аташе з питань оборони Литви, пан Даріус Адомайтіс та Почесний консул Литовської Республіки в Одесі та Одеській області пані Олена Друтіс.
Під час відкритої, теплої та професійної розмови сторонами було підкреслено давні зв’язки між Литвою та Одеською областю, обговорено можливості інвестицій литовського бізнесу в Україні.
Також поговорили про досвід будування залізної дороги та підняли питання енергетичної незалежності регіону.
В рамках обговорення культури та спорту було зроблено акцент на концерти литовського ансамблю NICO, та Литовського національного симфонічного оркестру, які відбудуться цими вихідними в Одеській обласній Філармонії.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *