Інформація для громадян Литовської Республіки

УВАГА ❗️
Шановні громадяни Литовської Республіки!
Повідомляємо, що у зв‘язку із оголошенням Всесвітньою організацією охорони здоров‘я спалаху нового коронавірусу (COVID-19) пандемією, задля контролю за його поширенням, а також з метою захисту життя та здоров‘я громадян уряд вирішив оголосити карантин на всій території Литовської Республіки.

Основні положення щодо транскордонних та внутрішніх переміщень:

1. Запобігти в’їзду іноземців до Литовської Республіки, за винятком водіїв і членів екіпажу у разі комерційного та / або міжнародного перевезення вантажів, осіб, які мають право проживати в Литовській Республіці, осіб, що користуються імунітетами і привілеями згідно з Віденською конвенцією з дипломатичних зносин (1961 г.) і Віденською конвенцією про консульські зносини (1963 г.) і осіб, службовців у військових частинах НАТО, і персоналу, який обслуговує їх і членів їх сімей.
2. Перетин кордону має бути здійснений в наступних міжнародних пунктах перетину: Kalvarija — Budzisko, Saločiai — Grenstalė, Butingė — Rucava, Smėlynė — Medume, Medininkai — Kamenyi Log, Raigardas — Privalka, Kybartai — Chernyshevskoye, Panemunė — Sovetsk, Vilnius, аеропорти Kaunas та Palanga та Klaipėda морський порт.
3. Особам, які повертаються до країни проживання, дозволяється транзит через територію Литовської Республіки без зупинки ❗️до 19 березня 2020 року, 00:00 ❗️
4. Громадянам Литовської Республіки забороняється залишати Литовську Республіку, окрім випадків, коли вони змушені повернутися до місця свого проживання, місця роботи або у разі отримання ними дозволу керівника Державної прикордонної служби при Міністерстві Внутрішніх Справ або уповноваженої їм особи.
5. Особи, які повернулися з інших країн, потрапляють під 14-денну ізоляцію.
6. Обмеження накладаються на потоки пасажирів, які користуються міжміськими і приміськими регулярними пасажирськими перевезеннями: вони повинні переміщатися сидячи, дотримуючись відстані не менше одного метра один від одного. Особливі заходи безпеки повинні бути прийняті шляхом дезінфекції транспортних засобів на початку і в кінці поїздки для кожного маршруту. Це положення рекомендується і для міського пасажирського транспорту.
7. Вхід круїзних суден в Клайпедський державний морський порт заборонено.
8. Пересування товарів не повинно бути обмеженим.
❗️Карантинний режим на території Литовської Республіки було запроваджено 16 березня 2020 року, та продовжено до 16 червня 2020 року❗️

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *